طراحی سایت
مشاوره تلفنی حقوقی
mozafari
/ دسته ها: مشاوره حقوقی

مشاوره تلفنی حقوقی

گاهی اوقات اتفاق می افتد که ما برای حل مشکلات روزمره خود نیاز به یک مشاور خصوصی داریم تا در همان لحظه مشکلی را که برایمان پیش آمده مطرح کنیم، مواردی از قبیل انحصار وراثت ، شرایط و قوانین چک برگشتی ، مجازات چک برگشتی ، مشاوره چک برگشتی ، به اجرا گذاشتن مهریه ، مشاوره حقوقی مهریه ،مشاوره قوانین مهریه ، مشاوره تعیین مهریه و مشاوره حقوقی طلاق توافقی ، مشاوره طلاق ، مشاوره حقوقی خانواده و ... در این حالت بهترین و سریع ترین مشاوره ، مشاوره تلفنی است زیرا در زودترین زمان ممکن ما را به نتیجه مطلوب می رساند.               

خصوصیات مشاوران مرکز :

مشاوران این مرکز تلفنی همگی از مجرب ترین مشاورین در حوزه های دعاوی حقوقی ، خانواده، حقوقی، کیفری و... می باشند و به راحتی می توانند با یک مشاوره جامع وکامل شما را در رسیدن به هدف اصلیتان هدایت نمایند.

تمامی اطلاعات و مشخصاتی که افراد در اختیار این مرکز قرار می دهند محرمانه تلقی شده وهیچ کس قابلیت دسترسی به این اطلاعات را ندارد و فقط مشاور شخص تماس گیرنده از اطلاعات شخصی و حقوقی وی مطلع می باشد و نزد مشاور مورد نظر ثبت و در صورت تماس مجدد بررسی میگردد.

مزایای مشاوره تلفنی نسبت به حضوری وچرا مشاوره تلفنی؟

مهم ترین مزیت این مراکز این است که در وقت اشخاص تماس گیرنده صرفه جویی شده و شخص دیگر لازم نیست برای دست یابی به مشاوره دعاوی حقوقی مسیر طولانی را طی کند و برنامه ریزی قبلی داشته باشد و فقط کافی است با گرفتن یک شماره در مورد هر مطلب یا مشکلی با مشاور شخصی خود مشورت کند .

مشاوره تلفنی حقوقی قادر است به شما این امکان را بدهد تا بدون حضور وکیل و صرف هزینه های سرسام آور صفر تا صد دعاوی خود را با هزینه ای ناچیز پیش برده و به نفع خود تمام کنید  .

خصوصا در دعاوی خانوادگی که ممکن است مرد همسر خود را از خروج از منزل منع کرده باشد یا در صورت اطلاع از گرفتن وکیل وی را آزار دهد مشاوره حقوقی تلفنی میتواند حاشیه امنی برای زنان جامعه باشد.

همچنین در زمینه های زیر از مشاوره این مرکز بهره مند شوید:

انحصار وراثت

شرایط قوانین چک برگشتی

مشاوره چک برگشتی

مشاوره قوانین مهریه

مشاوره تعیین مهریه

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

مشاوره طلاق

 

مطلب قبلی مشاوره تلفنی روانشناسی
مطلب بعدی مشاوره تلفنی تحصیلی
Print
1132 رتبه بندی این مطلب:
4.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x